דיסקורד

כל מה שחשוב לדעת באמת על דיסקורד

צוות האתר

צוות האתר

צוות האתר של AI מביא לסדר היום את כל מה שמעניין וטרנדי בתחומי ה-AI השונים. הבית החם לחידושים, מערכות ותכניים כלליים בנושא בינה מלאכותית.

כל הפוסטים

בעת בה אתם מעוניינים לשחק עם חברים במשחקים שונים במחשב, הרי שעליכם לפתור שתי סוגיות עיקריות, כאשר הסוגייה הראשונה היא כיצד תוכלו לדבר במהלך המשחק, בעוד כי השנייה היא כיצד תוכלו לארגן קבוצה של שחקנים באותו המקום במטרה להעביר מסרים רלוונטים לכולם.

עם כן, מדובר על שתי הסיבות העיקריות שהובילו את פלטפורמת דיסקורד למקום בו היא נמצאת כיום, אך ניתן לומר בצורה חד משמעית כי מלבד להיותה פלטפורמת תקשורת לגיימרים, הרי שיחד עם חלוף השנים הפכה הפלטפורמה לרשת קהילות ענקית, שעשויה אף לעקוף את פייסבוק בשנים הבאות.

על כן, במידה ויצא לכם להתעניין ולחקור על הפלטפורמה אבל אתם עדיין חשים מבולבלים, אל דאגה, כי במאמר הבא ריכזנו עבורכם את כל המידע שתצטרכו להכיר לפני שתורידו אותה למחשב או לסמארטפון שלכם.

דיסקורד

הכירו את פלטפורמת דיסקורד

דיסקורד היא למעשה פלטפורמה חינמית אשר מתמחה בתקשורת בין אנשים ברחבי הרשת. למעשה, מדובר על פלטפורמה אשר משלבת בתוכה את הצ'אט הפופולרי והמסורתי שקיים באפליקציות שכולנו מכירים כמו סקייפ, טים ספיק ועוד.

למעשה, פלטפורמת דיסקורד מאפשרת לגולשים השונים להתכתב ולשוחח בעזרת שיחות קוליות, התכתבויות או שיחות וידיאו, בעוד כי אפשר לומר ללא כל עוררין כי מהר מאוד מצאה את עצמה הפלטפורמה כאחת מהמובילות ביותר ברחבי העולם, עם יותר מ-250 מיליון גולשים רשומים, לצד מספר בלתי מבוטל של 14 מיליון גולשים אקטיבים ביום. 

הירשמו לניוזלטר השבועי שלנו

במילים אחרות, דיסקורד היא דרך מצוינת שבאמצעותה ניתן לדבר עם חברים, לקוחות, עובדים ומשמשת כמקום נוח וידידותי במיוחד לשורה רחבה של קהילות מתחומים שונים.

יחד עם זאת, דיסקורד מאפשרת לגולשים מרחבי העולם כולו להשתמש בפלטפורמה כפורום, פורום שבא לידי ביטוי בהקמת שרתים הקשורים בתחומי עניין משותפים ומגוונים כמו משחקים, מטבעות וירטואליים וכן הלאה.

המשתמשים השונים יוכלו להתכתב ולשוחח בפלטפורמה, ובמטרה לשמור על הסדר, ניתן למנות מנהלים ומנחים בשרת, שהם למעשה יהיו אלה שידאגו כי כלל הגולשים מתנהגים כראוי, שלרוב אלה יהיו האנשים שהקימו את השרת או לחילופין מונו על ידי המייסדים שכן, על המייסדים לוודא כי הצ'אט מתנהל בצורה תקינה ומסודרת.

יחד עם זאת, דיסקורד מאפשרת חיפוש משתמשים בצורה זריזה ופשוטה במיוחד, כך שאם תרצו לשוחח עם מישהו בפלטפורמה בעתיד הקרוב, זכרו כי כל אשר עליכם לעשות יהיה להוסיף אותם לחברים ולהתחיל לפטפט.

דיסקורד

כך תצטרפו אל פלטפורמת דיסקורד

אפשר לומר בצורה חד משמעית כי ההצטרפות לפלטפורמת דיסקורד היא פשוטה במיוחד שכן, תוכלו להוריד את התוכנה באמצעות הדפדפן שאתם משתמשים בו, או לחילופין באמצעות חיפוש האפליקציה בחנות האפליקציות.

כמו כן, לאחר שהתקנתם את הפלטפורמה, תוכלו ליצור משתמש ולהתחיל לחקור את הפלטפורמה, להיכנס לשרתים מגוונים, ליצור שרתים משלכם, לשלוח בקשות חברות לגולשים השונים ועוד. יחד עם האמור, חשוב לציין כי דיסקורד מעניקה לגולשים שלה את האפשרות להתאים באופן אישי את מערך ההתראות בשרת, להדביק כינויים לגולשים בשרת וכן הלאה.

זאת בעוד כי שרת דיסקורד יכול לאגד בתוכו עד לחצי מיליון משתמשים.

ההבדלים בין דיסקורד לשאר הפלטפורמות

כפי שכולכם ודאי כבר יודעים, העידן המודרני של היום מונה בתוכו מגוון רחב של אפליקציות ופלטפורמות שונות לתקשורת בין אנשים שונים, אך באותה הנשימה, אפשר לומר כי דיסקורד הצליחה להתברג לרשימה המובילה.

זאת בעוד כי ישנם לא מעט אנשים שאוהבים להשתמש בפלטפורמה ומשתמשים בה באופן יום יומי. אם כן, הוורסטיליות של הפלטפורמה היא ללא צל של ספק אחת מהסיבות העיקרית לכך שהפכה דיסקורד למקום המפגש המרכזי של הגולשים מרחבי העולם שמחזיקים בתחומי עניין משותפים.

למעשה, היום, דיסקורד נחשבת גם כאפליקציית צ'אט נוחה וגם בתור רשת חברתית, בעוד כי בניגוד לעבר, יש יותר ויותר אנשים שמתחילים לבצע שימוש בפלטפורמה, ללא קשר לעולם הגיימינג. בנוסף, חשוב לציין כי בעת בה יוצרים שרת חדש בפלטפורמה, עומדת בפניכם האפשרות להגדיר אותו בעזרת מספר דרכים מגוונות שיאפשרו לכם להתאים את השרת לאופי של הגולים או לחילופין לנושא המרכזי בו השרת שלכם יעסוק.

קיימת גם האפשרות ליצור סדרת כללים שונה למנהלי הקבוצה או לחילופין למנחים וכן גם ליצור כללים מיוחדים שיביאו לתגמול הגולשים הפעילים ביותר בשרת. במרבית המקרים, גולשים פעילים יהיו גולשים כאלה שיבחרו לייצר דיונים על מגוון נושאים ולענות על שאלות של גולשים אחרים. במילים אחרות – הגדרת חוקים ותפקידים שונים בשרת תקל בצורה משמעותית על עבודת הניהול בשרת ותסייע בצורה נרחבת בבקרה על הסדר בשרת.

דיסקורד

מצאו שרת או שתיצרו אחד בעצמכם

אז איך עובדת הפלטפורמה אתם שואלים? ובכן, במילה אחת – שרתים. למעשה, תוכלו ליצור חדרי שיחה שהם למעשה שרתים ואליהם, תוכלו להזמין משתתפים שונים בעלי מכנה משותף. את הגולשים השונים תוכלו להזמין לשרת שלכם באמצעות שליחת לינק ישיר, שבאמצעותו הם יוכלו להיכנס ישירות אל השרת שלכם.

לאחר מכן, יוכלו הגולשים לשוחח עם שאר המשתמשים בשרת בעזרת התכתבות, שיחות קוליות ושיחות וידאו. זאת בעוד כי ישנם שרתים שהמנהלים שלהם בוחרים לחלק אותם לערוצים או לחילופין לחדרים, כאשר כל ערוץ מוקדם לתחום מסוים הקשור לתחום המרכזי בו עוסק השרת.

למשל, במידה ויש קהילת גיימינג בפלטפורמה, הרי שהשרת עשוי לכלול בתוכו מספר ערוצים שונים כדוגמת ערוצי טיפים, ערוצי טורנירים וכיוצא בכך. מעבר לאמור, עומדת בפניכם האפשרות להגדיר ערוצים מסויימים כערוצים ציבוריים שאליהם כל אחד יוכל להצטרף, או לסירוגין ערוצים פרטיים שאליהם יוכלו להיכנס אך ורק אנשים מוזמנים.

דיסקורד אף תאפשר לכם להיות במספר שרתים וערוצים שונים במקביל ולקחת חלק בדיונים המתקיימים בכולם. כאשר תתפרסם הודעה חדשה או לחילופין תקבלו הודעה פרטית מהאחד הגולשים, תוכלו לראות זאת בפלטפורמה באמצעות התראה שתופיע בצד השמאלי של התוכנה, או האפליקציה.

מאמרים נוספים

עתידה של הפלטפורמה

בעידן של היום, דיסקורד מוכרת בתור פלטפורמה קהילתית שתפקידה העיקרי הוא לתווך בין קהילות, זאת בעוד כי הצעד הבא של הפלטפורמה, על פי ההערכות השונות בנושא, יהיה להתחיל לייצר הכנסות ממכירת משחקי וידאו, שוק אסטרונומי אשר מוערך בלא פחות מ-115 מיליארד דולר בשנה.

יחד עם זאת, מיותר לציין כי הכניסה לשוק רבוי מתחרים לא תהיה קלה, במיוחד שצפויות לפלטפורמה מתחרות מבוססות ומנוסות במיוחד כמו סטים, מיקרוסופט ועוד, שמובילים את דיסקורד לכדי מצב בו היא תצטרך לבדל את עצמה מהשאר במטרה לנגוס בנתח השוק המשמעותי שהן מצליחות לתפוס נכון להיום.

מיותר לציין כי דיסקורד היא פלטפורמה ששינתה בצורה נרחבת את הצורה בה בני נוערים מתקשרים שכן, במידה ויבמים עברו היה עלינו להיכנס לפורום, להגיב, לחכות למענה וכיוצא בכך, הרי שכיום הכל מתרחב בזמן אמת, ללא עיכובים מיותרים.

יחד עם זאת, חשוב לציין כי למרות העובדה כי אין נתיב שיווק מובהק מהפלטפורמה למשווקים ומפרסמים, ניכר כי מדובר על פלטפורמה שכדאי לעקוב אחריה שכן, מדובר על פלטפורמה צעירה שעתידה לגדול ולהתפתח יחד עם חלוף השנים, ואתם לא רוצים להיות אלו שנשארים מאחור.

את מי משמשת פלטפורמת דיסקורד?

פלטפורמת דיסקורד משמשת למגוון רחב של אנשים וצרכנים.
היא פופולרית בעיקר בתחומים הבאים:

גיימרים: דיסקורד הפכה לפלטפורמה מאוד פופולרית בקרב גיימרים. קהילות הגיימינג וסטרימינג, השותפויות בין גיימרים והשיחות הקוליות והטקסטואליות נפוצות בסביבות המשחקים והקהילות הקשורות.

יוצרי תוכן: דיסקורד משמשת ככלי תקשורת ותמיכה ליוצרי תוכן, כמו יוטיוברים, מפתחי משחקים עצמאיים, סופרים עצמאיים ועוד. היא מספקת פלטפורמה ליצירת קהילות, שיחה עם הקהל ותמיכה במערכות שונות, כמו מערכות רכישת דומיינים או מנויים.

קהילות פיתוח ותוכנה: בתחום הפיתוח והתוכנה, דיסקורד משמשת ככלי תקשורת ושיתוף מידע בין מפתחים, מעצבים ואנשי תוכן טכניים. זה מסייע בתמיכה, בפתרון בעיות ובשיתוף ידע ומודלים פיתוח בקהילה.

אינטראקציה חברתית: דיסקורד מאינטראקציה חברתית נרחבת ומשמשת גם למטרות חברתיות כלליות. היא מאפשרת לאנשים ליצור קשרים חברתיים, להתנהל בקבוצות עניין משותפות ולתקשר עם אנשים מכל העולם. משתמשים בדיסקורד לשוחח, לשתף תמונות, סרטונים ותוכן נוסף, ולהיות חלק מקהילות מגוונות ושונות.

דיסקורד היא פלטפורמה תותחנית עם יכולות רבות והיא משמשת למגוון רחב של אנשים בתחומים שונים.

כל מה שחשבתם לשאול...

השם "דיסקורד" (Discord) הוא מילה שמתייחסת למצב של אי הסכמה או התקוממות בין אנשים. המונח מגוון בשימושו ונוצר בתחום המחשבים והמשחקים על מנת לתאר את מערכת התקשורת שנוצרה לאחר שקבוצת מפתחים יצרו אותה.בנוסף, המילה "דיסקורד" מתייחסת גם לשימוש של המערכת בקרב קבוצות משתמשים שונות על מנת לתקשר ולתכנן יחד. זה מציין את היכולת של המערכת לחבר בין אנשים שונים שיכולים להיות בדיכוי או סכסוך ולתת להם כלי לתקשר בצורה יעילה ומבוקרת.

שתפו את הפוסט:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוכן עניינים

חדשות

קבלו את העידכונים הכי חמים

הירשמו לניוזלטר השבועי שלנו

אנחנו לא שולחים ספאם, רק מעדכנים בנושאים הכי חמים.

טרנדי

הסיפורים הכי פופולריים

Open chat
1
Scan the code
לבניית בוט מותאם אישית לעסקים - שלחו וואטסאפ