זיהוי תמונות של גוגל

זיהוי תמונות של גוגל – איך זה עובד?

צוות האתר

צוות האתר

צוות האתר של AI מביא לסדר היום את כל מה שמעניין וטרנדי בתחומי ה-AI השונים. הבית החם לחידושים, מערכות ותכניים כלליים בנושא בינה מלאכותית.

כל הפוסטים

במידה ובמשך שנים רבות היינו צריכים לתקשר באמצעות המקלדת, הרי שהתפתחות הטכנולוגיה והקדמה במהלך השנים האחרונות מעניקה לנו היום את האפשרות לתקשר גם בעזרת תמונות. בעידן של היום, אף קיימת האפשרות לחפש במנוע החיפוש של גוגל בעזרת תמונות וכך למעשה, ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים במיוחד.

אז מה זה בעצם זיהוי תמונות של גוגל ואיך זה מצוין עבורכם בתור בעלי אתרים וגולשים כאחד? ובכן, במידה ואתם חשים מעט מבולבלים, אל דאגה, כי החלטנו לרכז עבורכם למאמר הבא את כל מה שתצטרכו לדעת על זיהוי תמונות של גוגל.

זיהוי תמונות של גוגל

שורת היתרונות מאחורי זיהוי תמונות של גוגל

כפי שכולכם ודאי כבר יודעים, גוגל הוא מנוע החיפוש המוביל ביותר בעולם והוא פועל ללא תחרות רצינית במיוחד. זאת בעוד כי אחת מהסיבות העיקריות לעובדה זו היא ההקשבה לצרכי המשתמשים שמבצעת החברה, מה שמעניק לה את האפשרות לפתח ולהתפתח בקו אחיד עם רצונות הגולשים.

בעידן של היום, מבינה גוגל כי לצד האפשרות המסורתית להקליד מספר מילות מפתח, הרי שכדאי להוסיף את האפשרות לערוך חיפוש באמצעות תמונות, במטרה לפשט אפילו יותר את מטרת החיפוש וכך למעשה, לחסוך לגולשים לא מעט זמן וליצור תאימות מלאה בין אופי החיפוש לבין התוצאה המוצגת. במילים אחרות, במקום להתחיל להקליד משפטים מסורבלים, כל אשר תצטרכו לעשות יהיה להעלות תמונה של הדבר בו אתם מעוניינים, וגוגל ידאגו לעשות את העבודה עבורכם. 

למעשה, זיהוי תמונות של גוגל מתאים גם במצבים בהם אנו לא מחזיקים באפשרות לתאר באופן מילולי את הדבר אותו אנו מחפשים, לאור העובדה כי אנחנו לא באמת מודעים למאפיינים הייחודיים שלו. קחו למשל תרחיש שבו הייתם מעוניינים למצוא משחק שולחן מסוים שראיתם בחו"ל, אך אתם לא בטוחים איפה תוכלו למצוא את המשחק.

במצב שכזה, זיהוי תמונות של גוגל יהווה פתרון אידיאלי שכן, תוכלו לאתר משחקים דומים במגוון רחב של מקומות, להגיע ישירות אל אתרי המכירה, להשוות מחירים ולגבש בחירה סופית. יתרון נוסף המתלווה אל פונקציית זיהוי תמונות של גוגל הוא האפשרות לאתר תמונות זהות לשלכם, רק בתכונות קובץ שונות כמו רוחב, גודל, פריסה וכיוצא בכך.

זיהוי תמונות של גוגל

כך תשתמשו בפונקציית זיהוי תמונות של גוגל

לאחר שהכרתם לעומק חלק משורת היתרונות הרחבה הטמונה בפונקציית זיהוי תמונות של גוגל, כעת עליכם להבין כיצד תוכלו לעשות את זה.

תחילה, עליכם לפתוח את מנוע החיפוש של גוגל, לאחר מכן, הביטו על החלונית בה אתם מקלידים את הביטויים שאתם מחפשים. בתוך החלונית תוכלו לפגוש אייקון מצלמה שיאפשר לכם להשתמש בפונקציית זיהוי תמונות של גוגל.

לחצו על המצלמה פעמיים במטרה לאשר את פתיחת המצלמה בסמארטפון שלכם, וצלמו את האובייקט המבוקש. יחד עם זאת, חשוב לציין כי עומדת בפניכם האפשרות להעתיק את כתובת העמוד שבו נמצאת תמונה זהה לשלכם, מה שיאפשר לכם להגיע אל הפריט המבוקש בקלות.

זיהוי תמונות של גוגל - צילומים מומלצים

בתור בעלי אתרים שמעוניינים לקדם את העסק שלהם, עליכם לשאול את עצמכם אלו תמונות גוגל תבחר לקדם יותר ואילו פחות? שכן, עליכם לזכור כי הקידום מבוסס אך ורק על בסיס האלגוריתם של מנוע החיפוש. על כן, ישנן מספר תמונות שהן חשובות לא רק עבור הקידום של האתר שלכם בגוגל, אלא גם עבור התדמית העסקית שלכם:

1.תמונות חיצוניות – מיותר לציין כי תמונות חיצוניות של העסק שלכם, במידה וישנן, הן תמונות שעשויות לעשות בצורה נרחבת לזיהוי של העסק גם בקרב עוברי אורח. יחד עם זאת, התמונות יעזרו לכל אותם אנשים שמתקשים להגיע אליכם ועל בסיס התמונות, יוכלו לזהות את האתר.
                                 
2.תמונות פנים – תמונות נוספות שכדאי שיהיה לעסק שלכם הוא תמונות פנים, אך באותה הנשימה עליכם לזכור כי מדובר על תמונות שלא פעם עשויות להיות מעט מבלבלות. כמו כן, הנתון שיהיה עליכם ללכת לפיו יהיה צילום מזווית הראייה של הלקוח. נסו לשאול כיצד הלקוח רואה את העסק שלכם? על כן, בעת בה תהיו יותר מזוהים עם הקהל שלכם, כך למעשה תוכלו להמחיש את האווירה באמצעות תמונה. 

3.תמונות מוצר – זיהוי תמונות של גוגל אוהב תמונות מוצר שכן, עליכם לוודא כי אתם מציגים את המוצרים שלכם בצורה ברורה וחדה. על כן, ההמלצה שלנו תהיה להיעזר בשירותיו של צלם מוצרים מנוסה ומקצועי במטרה לקבל את התוצאה הטובה ביותר, הן מבחינת איכות התמונה והן מבחינת השימוש בפונקציית זיהוי תמונות של גוגל. 

4.תמונות צוות – העניקו ללקוחות שלכם את האפשרות להכיר אתכם עוד לפני שהם פנו אליכם או שבכלל הגיעו לעסק שלכם. עליכם לזכור כי בעת בה תגרמו ללקוחות להרגיש קרובים יותר, כך למעשה האווירה תישמר בזמן בו הם יגיעו למקום או יעלו לשיחת היכרות איתכם. נסו להעלות צילומים של הצוות שלכם, בין אם מדובר על ערבי צוות מגובשים, תמונות של כל איש צוות בנפרד, תמונות הממחישות את התרחבות העסק וכן הלאה. 

5.תמונות אותנטיות – יחד עם העובדה כי ההמלצה שלנו תהיה להיעזר בשירותיו של צלם מקצועי לצורך צילום התמונות של העסק שלכם, חשוב לציין כי צלם מקצועי הוא צלם שגם ידע לצלם תמונות אותנטיות. למעשה, הכוונה העיקרית היא להשתמש בתמונות שעברו כמה שפחות עריכות במטרה לשמור על הצורה הטבעית של התמונה. במילים אחרות – עליכם לייצר תמונה שאותה יכיר הלקוח בעת הגעתו למקום ולכן, חשוב לא להתפשר על שירותיו של צלם מקצועי שגם ידע מה נכון לקידום העסק שלכם תחת פונקציית זיהוי תמונות של גוגל. עליכם לזכור כי עריכת יתר היא אינה מומלצת כאשר מדובר על קידום במנוע החיפוש של גוגל, לאור העובדה הפשוטה כי היא עשויה להטעות את הלקוח,  במיוחד כאשר מדובר על תמונות מוצר.

מאמרים נוספים

החשיבות מאחורי תמונות באתר העסק

מלבד ליתרונות הברורים והידועים הטמונים בפונקציית זיהוי תמונות של גוגל בקרב הגולשים, חשוב לציין כי גם בקרב בעלי אתרים מדובר על על פונקציה חשובה במיוחד שכן, לתמונות באתר העסק שלכם חשיבות רבה במיוחד, משתי סיבות עיקריות:

מיתוג

במידה ותיקחו בחשבון את המותגים המובילים ביותר בעולם, תוכלו להבחין מיד כי מה שתזכרו מהם יהיה דווקא תמונות המיתוג. במידה ומדובר על נייק לדוגמא, ייתכן כי הלוגו של החברה יהיה הדבר הראשון שיעלה לראשכם, ממש כמו אפל, סטארבקס ועוד מגוון חברות נוספות. עליכם לזכור כי מיתוג ויזואלי מהווה את אחד הכלים החשובים ביותר לבידול המותג שלכם על פני המתחרים, ומיתוג נכון מתבצע בעזרת יצירתיות והתמדה.

מעורבות

לקוחות פוטנציאליים יכולים יכולים להכיר את העסק שלכם על שלל רבדיו מבלי לצעוד בו, בעזרת התמונות הנכונות. למעשה, הוספת תמונות המתארות את העסק היא פעולה המחייבת איכות גבוהה ולא פחות חשוב – איש מקצוע שיסייע לכם למתג בצורה ההולמת את העסק בעזרת צילום מקצועי לגוגל. מיותר להזכיר את כמות הפעמים בה אנו בוחרים ללכת למסעדה רק על בסיס המנות שראינו באתר שלה.

שתפו את הפוסט:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוכן עניינים

חדשות

קבלו את העידכונים הכי חמים

הירשמו לניוזלטר השבועי שלנו

אנחנו לא שולחים ספאם, רק מעדכנים בנושאים הכי חמים.

טרנדי

הסיפורים הכי פופולריים

Open chat
1
Scan the code
לבניית בוט מותאם אישית לעסקים - שלחו וואטסאפ