כללים ותנאים לשימוש

ברוכים הבאים אל All Ai. בשימוש באתר, אתה מסכים לציית ולהיות מחויב לתנאי השימוש הבאים ("התנאים").

תוכן וקניין רוחני

כל התוכן באתר, לרבות טקסט, תמונות, גרפיקה, סרטונים וחומרים אחרים (יחד, "התוכן") הוא רכושם של All Ai או מעניקי הרישיונות שלו ומוגן בזכויות יוצרים, סימנים מסחריים וקניין רוחני אחר חוקים. אינך רשאי להשתמש, לשנות, להפיץ, לשכפל או לפרסם כל אחד מהתוכן ללא הסכמה מראש ובכתב של All Ai.

דיוק ושלמות

התכנים באתר מסופקים למטרות מידע כללי בלבד ואין להסתמך עליהם כתחליף לייעוץ מקצועי. איננו מציגים מצגים או אחריות מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע, לגבי השלמות, הדיוק, המהימנות, ההתאמה או הזמינות של האתר או התוכן.

קישורים לאתרי צד שלישי

האתר עשוי להכיל קישורים לאתרים או שירותים של צד שלישי שאינם בבעלות או בשליטת All Ai. אין לנו שליטה על התוכן, מדיניות הפרטיות או הנוהלים של אתרים או שירותים של צד שלישי, ואינו נוטלים אחריות עליהם.

הגבלת אחריות

בשום מקרה All Ai או שותפיו לא יהיו אחראים לכל נזק ישיר, עקיף, מקרי, מיוחד או תוצאתי הנובע או בקשר עם השימוש או חוסר היכולת להשתמש באתר או בתוכן.

שיפוי

אתה מסכים לשפות ולשמור על All Ai ושותפיו ללא נזק מכל תביעה או דרישה, לרבות שכר טרחת עורכי דין סביר, שיוגשו על ידי צד שלישי כלשהו עקב או הנובע מהשימוש שלך באתר, הפרת תנאים אלה, או הפרה שלך של כל זכויות של אחר.

שינויים בתנאים

אנו עשויים לשנות תנאים אלה בכל עת ללא הודעה מוקדמת. המשך השימוש שלך באתר לאחר כל שינוי כזה מהווה את הסכמתך לתנאים החדשים.

חוק מסדיר

תנאים אלה יהיו כפופים לחוקים של ישראל, מבלי לתת תוקף לכל עקרונות של סתירות חוק.

צור קשר

אם יש לך שאלות כלשהן לגבי תנאים אלה, אנא צור איתנו קשר בכתובת support@graphical.co.il.

Open chat
1
Scan the code
לבניית בוט מותאם אישית לעסקים - שלחו וואטסאפ